לימוד קריאה לילדים מתקשים – איך ניתן לסייע לילדים להתמודד עם לקויות למידה?

 

 

כל ילד הוא עולם ומלואו. לכל ילד יש את הדרך הייחודית שלו לחוות את העולם ולהתבטא. ילדים שונים מבטאים באופן שונה את ההתמודדות שלהם עם החיים ועם העולם. ישנם ילדים שהקושי האישי שלהם בא לידי ביטוי בקשיים בלימוד קריאה. קשיי קריאה יכולים להיגרם בגלל מגוון של סיבות קוגניטיביות ורגשיות – כאשר אנחנו שמים לב שהבן או הבת שלנו מתקשים ללמוד איך לקרוא עלינו לעזור להם להתמודד עם האתגר ולצלוח אותו. במרכז הלימודים תנוענת כל ילד מקבל מקום מיוחד של הכלה, קבלה וסיוע. את המרכז מנהלת ענת ירדני – מומחית בטיפול בלקויות למידה בשיטות מיוחדת. ענת שמה את הדגש על האישיות הייחודית של הילד ועל הצורך לתת לו קשב ומקום לביטוי עצמי רק כך לימוד קריאה לילדים מתקשים יכול להיות חוויה מעצימה ומתקנת עבור הילד.

 

לימוד קריאה לילדים מתקשים – באמצעות שיטות מותאמות אישית ומתן קשב אישי לילד

 

לימוד קריאה לילדים מתקשים במרכז הלימודים תנוענת הוא לימוד הנעשה באמצעות שיטות לימוד המותאמות אישית לכל ילד, תוך מתן דגש מיוחד על קשב והכלה לכל ילד. כל מפגש טיפולי נחלק למספר שלבים של משחק, שיחה, לימוד והקשבה לפי הקצב האישי של כל ילד וילד. המפגשים עצמם נערכים בקליניקה הפרטית של ענת במבנה מרווח ונעים. ההורים יכולים להיות נוכחים בזמן הטיפול או להמתין בחוץ. במהלך הטיפול ההורים מקבלים עדכונים שותפים ומתבקשים לקחת חלק פעיל בסיוע ובעזרה לה הילד זקוק. חלק חשוב מההתקדמות של הילד הוא התמיכה של הסביבה ההורית והיכולת של ההורים להכיל אותו ביחד עם הקושי או עם ההצלחה. שיטות הלימוד מותאמות במיוחד לילדים בגיל היסודי והן עושות שימוש בצבע, משחק ודרכי יצירה שונות שהופכות את הביטוי של הילד לחופשי ובטוח יותר.

 

לימוד קריאה לילדים מתקשים והתמודדות והתגברות על תסכולים

 

לימוד קריאה לילדים מתקשים נועדה לאפשר לילדים להתמודד ולהתגבר על תסכולים שהם חווים באופן אישי בבית הספר או בבית. ילדים הם רגישים מאוד ופעמים רבות הקושי של הילד בלימודי הקריאה יכול להיות ביטוי של קושי רגשי או קשיי הסתגלות. היתרון המרכזי של הטיפול שענת מעניקה הוא שכל טיפול מותאם אישית לכל ילד, לאופי האישי שלו, לצרכים שלו ולמה שעושה לו טוב. דרך טיפול שיכולה להתאים לילד אחד לא תתאים בהכרח לילד אחר ולכן הטיפול מותאם אישית לכל ילד וצרכיו הוא.

 

הורים יקרים, תנוענת מקיימת דיאלוג פתוח וכנה איתכם. נצלו זאת.

התקשרו 052-8670344 והתייעצו איתי בכל שאלה שמטרידה אתכם.