טיפול בלקויות למידה בעזרת מרכז הלימודים תנוענת

 

 

לקויות למידה הם שם נרחב למגוון תופעות שהמשותף לכולן הוא קושי. לקויות למידה יכולות לכלול קושי בקריאה, קושי בכתיבה או קושי בביצוע פעולות חשבוניות. טיפול בלקויות למידה לא צריך להיות טיפול ספציפי בקושי הספציפי – הטיפול צריך להיות טיפול מכיל ומקבל שרואה את מי שסובל מהלקות בכללותו – על כל היופי, היתרונות, הייחודיות וגם הקושי. מרכז הלימודים תנוענת מתמחה במתן סיוע ועזרה לילדים אשר יש להם לקויות למידה. לענת לא חשוב לדעת איזה תוצאות הילד קיבל באבחון – להפך! ענת פוגשת כל ילד באופן חלק ללא דעות קדומות ומתוך יצירת קשר אישי אתו היא מבינה מה הקושי שלו וכיצד הוא יכול בעזרתה להתגבר עליו ולהצליח.טיפול בלקויות למידה – באמצעות יחס אישי ומקבל

 

טיפול בלקויות למידה צריך להיות טיפול אישי. באמצעות יחס אישי ומקבל כל ילד יכול להתקדם בקצב האישי שלו ולהגיע להצלחות אישיות משלו. כל התקדמות וכל הישג מהווים הצלחה ובמרכז הטיפולים של תנוענת כל ילד זוכה לחוות את הטיפול באופן אישי, מקבל ומעצים. המרכז מיועד לילדים בגיל היסודי והוא נועד לאפשר להם לרכוש מיומנות נחוצות של קריאה, כתיבה וחשבון. המרכז הינו מרכז פרטי והוא מותאם בעיצוב שלו ובדרכי הטיפול שלו לילדים בגיל היסודי. כל ילד שמגיע למרכז יכול לחוות אותו כבית שני – כחלל מעצים של אפשרויות ויכולות שהוא יכול לגלות בעולם ובעצמו פנימה.

 

טיפול בלקויות למידה לילדים בגיל היסודי – למה חשוב להתחיל לטפל בקושי בגיל צעיר?

 

טיפול בלקויות למידה בגיל יסודי יכול לסייע לילדים רבים להתגבר על הקושי ולהיות בטוחים יותר בעצמם בגילאים מבוגרים יותר. ילד שמתגבר על הקושי שלו או לומד איך לחיות אתו יכול להיות נער בטוח יותר בעצמו ופחות מפוחד. חלק חשוב מהעבודה במרכז היא חיזוק הביטחון העצמי והאמונה העצמית של הילדים בעצמם. כחלק מהטיפול בקושי ההורים לוקחים חלק חשוב והם כל הזמן נמצאים בתמונה ומקבלים עדכונים אודות ההצלחות של הילד, הקשיים שלו והדרך בה הוא מתפקד. ההצלחה של הילד יכולה לבוא פעמים רבות לידי ביטוי לא רק בשיפור יכולת הקריאה או הכתיבה אלא גם בשיפור ניכר בביטחון העצמי, במצב הרוח ובתפקוד הכללי שלו בבית ובבית הספר. מתן קשב אישי לכל ילד ולייחודי שלו מאפשר לילדים שבאים למרכז להכיר טוב יותר את עצמם ולהרגיש שיש להם נוכחות וכוח להתמודד עם כל קושי.

 

הורים יקרים, תנוענת מקיימת דיאלוג פתוח וכנה איתכם. נצלו זאת.

התקשרו 052-8670344 והתייעצו איתי בכל שאלה שמטרידה אתכם.