טיפול בבעיות קשב וריכוז והעצמה וחיזוק של ילדים

 

ילדים צריכים תמיכה וחום בשביל להתפתח ולצמוח מכל הבחינות כולל מבחינה רגשית ומבחינה קוגניטיבית. כאשר אנחנו מזהים שלילד או לילדה שלנו יש קושי לאסוף את עצמם ולהיות מרוכזים לאורך זמן – זהו התפקיד שלנו כהורים שלהם לסייע להם. טיפול בבעיות קשב וריכוז נועד לאפשר לכל ילד להיות מודע יותר ומסוגל יותר לוויסות עצמי של הרצונות והדחפים שלו כך שיהיה לו יכולת גדולה יותר להתרכז בביצוע משימות שונות בבית הספר ובבית. באמצעות שיטות טיפול ייחודיות והתאמה אישית של כל טיפול לכל ילד באופן אישי מרכז תנוענת מאפשר לילדים מסגרת מכילה שתומכת בהם ומאפשרת להם לצמוח.

 

טיפול בבעיות קשב וריכוז – באמצעות מומחים להתפתחות הילד

 

טיפול בבעיות קשב וריכוז באמצעות מומחים להתפתחות הילד יכול לסייע לכל ילד שיש לו קושי להתרכז להרגיש מובן, מקובל ומוכל יותר. הטיפול הטוב ביותר לבעיות קשב וריכוז הוא לא טיפול שיפוטי שאומר לילד שהוא לא בסדר ושהוא צריך להשתנות אלא להפך! הטיפול הנכון הוא טיפול שמקבל את הילד ואת המקום שהוא נמצא בו ומתוך הקבלה מעניק לו אפשרות של שינוי וויסות עצמי טוב יותר. כשם שיש קבלה מצד הגורם המקבל כך חשוב שגם הסביבה בבית ובמיוחד ההורים יקבלו את הילד ואת הקושי שלו. באמצעות שיטות טיפול שונות המשלבות טיפול בתנועה, טיפול ביצירה, טיפול דרך משחק וטיפול דרך צבעים הילדים שבאים למרכז תנוענת זוכים לקבל את כל התנאים הטובים ביותר בשביל להתקדם ולהגיע להישגים.

 

טיפול בבעיות קשב וריכוז – וסיוע לילדים להתקדם ולהתפתח מבחינה רגשית

 

מרכז תנוענת מתמקד במתן טיפול וסיוע לילדים בגיל היסודי. בשביל שכל ילד יוכל להתמודד עם הקושי שלו להתרכז או לשמור על קשב הוא זקוק לכך שאחרים יקשיבו ויכילו אותו. באמצעות מתן קשב וקבלה לילדים הבאים לקבל טיפול המרכז מאפשר לילדים לצמוח מבחינה רגשית ולהרגיש טוב יותר. רק על ידי הכלה רגשית ותחושת ביטחון ומובנות הילדים יכולים להתמודד עם הקושי שלהם לווסת את עצמם ועם הקושי שלהם להתרכז בחומר הלימודי שנלמד בבית הספר. השיפור של הילדים איננו מהיום לעכשיו והוא יכול לבוא לידי ביטוי במגוון אופנים. חשוב להדגיש שתמיד השיפור של כל ילד נמדד אך ורק בהשוואה ליכולת האישית שלו ולא בהשוואה לילדים אחרים – כי כל ילד הוא ייחודי ולכל ילד יש את העולם והיכולת הייחודים לו.

 

הורים יקרים, תנוענת מקיימת דיאלוג פתוח וכנה איתכם. נצלו זאת.

התקשרו 052-8670344 והתייעצו איתי בכל שאלה שמטרידה אתכם.